Dali jsme si za cíl umožnit i lidem v České republice využívat originální mongolskou jurtu ke svým aktivitám a přinést na český trh tradiční jurty za co nejpříznivější ceny.


Jurty dovážíme přímo z kolébky jejich zrodu. Máme vlastní dílnu v Ulánbátaru, hlavním městě Mongolska, kde se naše jurty vyrábí již více než 20 let. Díky těmto dlouholetým zkušenostem tak máte jistotu, že za své peníze dostanete tradiční, originální produkt, splňující ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Naše jurty jsou ručně malované, ale můžeme Vám nabídnout i verzi bez povrchové úpravy.


Výroba a prodej tradičních mongolských jurt nám umožňuje naplňovat naše podnikatelské i osobní hodnoty, mezi které patří zejména  ekologicky odpovědný přístup k životu.

Proč to děláme?

Kromě podnikatelských cílů, se kterými je prodej našich jurt spojen, se snažíme rozšiřovat povědomí o výhodách mongolských jurt a mongolské kultuře a dáváme lidem příležitost účastnit se na odpovědném přistupu k bydlení, trávení volného času, nebo provozu podnikatelských aktivit. Tímto způsobem se tak udržujeme při životě tisícileté tradice.

Výrobou a prodejem mongolských jurt také významně pomáháme místním komunitám zlepšovat jejich životní úroveň.

Tvoříme pro Vás

Jurty nabízíme ve velikostech o průměru 5 - 12 m. Jsme schopni je jakkoliv přizpůsobit Vašim požadavkům. V naší nabídce také najdete další předměty, jako nábytek, koberce nebo známý mongolský luk a mnoho dalších věcí. Pomůžeme Vám i s objednávkou a přepravou téměř jakéhokoliv zboží z Mongolska do České republiky.  Pošlete nám poptávku přes kontaktní formulář, emailem nebo nám rovnou zavolejte. Těšíme se na Vás.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

U nás si jurtu vybere každý

Jurty najdete po celém světě. To ale neznamená, že byste měli podcenit výběr. Láká Vás spíše tradiční jurta, nebo její moderní varianta? Budete potřebovat přizpůsobit materiál a konstrukci klimatickým podmínkám Vámi určené lokality? S našimi kreativními řešeními dokážeme vyhovět opravdu všem. Neváhejte nás proto kontaktovat a společně pro Vás vybereme tu nejvhodnější jurtu!

Jak jurtu využijete?

Fantazii se meze nekladou! Nejen, že jurta představuje komfortní ekologické bydlení, které je alternativou k běžným stavbám, ale také nabízí originální prostor pro různé podnikatelské aktivity. Na stylovou kavárnu či čajovnu v unikátních prostorách jurty určitě jen tak nenarazíte. Nabídnout zákazníkům zajímavé prostředí v mongolské jurtě Vám jistě dá významnou konkurenční výhodu.

Kreativní řešení

Jurty najdete na celém světě. V dnešní době se přitom nejedná jen o tradiční jurty, ale také o jejich moderní varianty. Ty se konstrukčně i výběrem materiálů přizpůsobují rozdílným klimatickým podmínkám. Dokážeme tak vyhovět opravdu všem.