Jak na to?

Pomůžeme s výběrem

Nejste si jisti jak vybrat správnou jurtu?
Dejte nám vědět a s výběrem Vám určitě  pomůžeme.

Nabídka Vám nestačí?

Není problém! Kontaktujte nás a společně pro Vás vymyslíme jurtu přímo na míru, kterou pro Vás na zakázku vyrobíme.

A co doprava?

Jurtu si můžete vyzvednout na našem skladu sami, nebo pro přepravu využít našich služeb a jurtu Vám rádi přivezeme.

Stavba jurty

Nevíte si rady se stavbou? Nic se neděje. Jurtu za Vás na Vámi zvoleném místě postavíme.

Na čem bude stát?

Samotná stavba ale není vše. Velmi důležitou součástí jurty je i podlaha, na které bude jurta stát. I tu pro Vás zajistíme my!

Údržba jurty

O jurtu je třeba se starat. Ale nebojte se, s celým servisem Vám pomůžeme, a tak se slov jako "impregnace" nemusíte bát.

U nás si jurtu vybere každý

Jurty najdete po celém světě. To ale neznamená, že byste měli podcenit výběr. Láká Vás spíše tradiční jurta, nebo její moderní varianta? Budete potřebovat přizpůsobit materiál a konstrukci klimatickým podmínkám Vámi určené lokality? S našimi kreativními řešeními dokážeme vyhovět opravdu všem. Neváhejte nás proto kontaktovat a společně pro Vás vybereme tu nejvhodnější jurtu!

Jak jurtu využijete?

Fantazii se meze nekladou! Nejen, že jurta představuje komfortní ekologické bydlení, které je alternativou k běžným stavbám, ale také nabízí originální prostor pro různé podnikatelské aktivity. Na stylovou kavárnu či čajovnu v unikátních prostorách jurty určitě jen tak nenarazíte. Nabídnout zákazníkům zajímavé prostředí v mongolské jurtě Vám jistě dá významnou konkurenční výhodu.

Kreativní řešení

Jurty najdete na celém světě. V dnešní době se přitom nejedná jen o tradiční jurty, ale také o jejich moderní varianty. Ty se konstrukčně i výběrem materiálů přizpůsobují rozdílným klimatickým podmínkám. Dokážeme tak vyhovět opravdu všem.